Николај Хајтов: Разлика помеѓу преработките

Додадени 65 бајти ,  пред 2 месеци
с
→‎top: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Додадена категорија)
Ознаки: Прелистувач „Автовики“ Рачно отповикување
с (→‎top: Додадена категорија)
[[Категорија:Починати во 2002 година]]
[[Категорија:Починати во Софија]]
[[Категорија:* [[Теодосиј Гологанов]]