Васил Василев: Разлика помеѓу преработките

Додадени 60 бајти ,  пред 3 месеци
с
→‎Наводи: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Наводи: Отстранета категорија)
Ознаки: Прелистувач „Автовики“ Рачно отповикување Отповикано
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
Ознаки: Прелистувач „Автовики“ Рачно отповикување
 
[[Категорија:Македонски преселници во Варна]]
[[Категорија:Апсолвенти на Софискиот универзитет]]
[[Категорија:Починати во Софија]]