Разлика помеѓу преработките на „Државни празници во Македонија“

исправил ошибку
с
(исправил ошибку)
| [[1 мај]] || [[Меѓународен ден на трудот|Ден на трудот]]
|-
| <center>—</center> || [[Рамазан|Рамазан Бајрам]]
|-
| colspan="2" | &nbsp;
89

уредувања