Николај Хајтов: Разлика помеѓу преработките

Одземени 60 бајти ,  пред 3 месеци
с
→‎top: Отстранета категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Додадена категорија)
с (→‎top: Отстранета категорија)
Ознаки: Прелистувач „Автовики“ Рачно отповикување Отповикано
[[Категорија:Членови на БАН]]
[[Категорија:Починати во 2002 година]]
[[Категорија:Починати во Софија]]