Васил Василев: Разлика помеѓу преработките

Одземени 60 бајти ,  пред 3 месеци
с
→‎Наводи: Отстранета категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
с (→‎Наводи: Отстранета категорија)
Ознаки: Прелистувач „Автовики“ Рачно отповикување Отповикано
[[Категорија:Македонски преселници во Варна]]
[[Категорија:Апсолвенти на Софискиот универзитет]]
[[Категорија:Починати во Софија]]