Иван Ингилизов: Разлика помеѓу преработките

Додадени 96 бајти ,  пред 5 месеци
с
→‎Наводи: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Додадена категорија)
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Македонски револуционери]]
[[Категорија:Апсолвенти на Софискиот универзитет]]
[[Категорија:Македонски преселници во Горна Џумаја]]