ФК Херенвен: Разлика помеѓу преработките

Одземени 53 бајти ,  пред 2 месеци
нема опис на уредувањето
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
Нема опис на уредувањето
 
| mgrtitle = Тренер |
| league = [[Ередивизи]]
| season = [[Ередивизи 2013-14|2013–14]]2021/22
| position = Ередивизи, 58-ти
| website = http://www.sc-heerenveen.nl/
| pattern_b1 =_heerenveen1415h
771

уредување