Разлика помеѓу преработките на „Јован Бабунски“

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
статијата е полна со глупости и треба да се исчисти од бугарски влијанија
с (статијата е полна со глупости и треба да се исчисти од бугарски влијанија)
{{внимание}}
 
{{Биографија инфо
| име = Јован Бабунски
13.850

уредувања