Предлошка:Монголија-никулец: Разлика помеѓу преработките

center
с (Замена на Image:Mongolia_coa.gif со Image:Coat_of_arms_of_Mongolia.gif (од страна на ChristianBier поради: Duplicate, image renamed by BetacommandBot).)
(center)
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub">
<font size=6> [[Слика:Coat_of_arms_of_Mongolia.gif|50px]] </font>Оваа статија поврзана со [[Монголија]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div></center>
[[Категорија:Никулци за Монголија<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>