Разлика помеѓу преработките на „Кавкаски јазици“

с
Бот Менува: eo:Kaŭkaziaj lingvaroj
с (Modify Категорија.)
с (Бот Менува: eo:Kaŭkaziaj lingvaroj)
 
<!--Interwikis-->
 
[[an:Luengas caucasicas]]
[[ast:Llingües caucásiques]]
[[de:Kaukasische Sprachen]]
[[en:Languages of the Caucasus]]
[[eo:KaŭkaziaKaŭkaziaj lingvarolingvaroj]]
[[es:Lenguas del Cáucaso]]
[[fi:Kaukasialaiset kielet]]
58.155

уредувања