Нго Дин Дием: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Додава: cs:Ngo Dinh Ziem
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ko:응오딘지엠)
с (Бот Додава: cs:Ngo Dinh Ziem)
[[bg:Нго Дин Дием]]
[[ca:Ngo Dinh Diem]]
[[cs:Ngo Dinh Ziem]]
[[da:Ngô Đình Diệm]]
[[de:Ngô Đình Diệm]]
109.264

уредувања