Разлика помеѓу преработките на „Хари Потер и Пламениот пехар“

с
(Оставете ја вака статијава подоцна ќе ја направам!)
с (Бот Брише: mt:Harry Potter u l-Blalen tan-Nar)
[[mn:Харри Поттэр ба Галт хундага]]
[[ms:Harry Potter dalam Piala Api]]
[[mt:Harry Potter u l-Blalen tan-Nar]]
[[nl:Harry Potter en de Vuurbeker (boek)]]
[[no:Harry Potter og ildbegeret]]
24.401

уредување