Википедија:Барања за администраторски статус/Brest: Разлика помеѓу преработките

с
сНема опис на уредувањето
=====Воздржани=====
#
-----
:Следната дискусија е зачувана како архива на '''успешна''' кандидатура за администраторски статус. <span style="color:red">'''Не ја менувајте неговата содржина'''</span>. Дополнителни коментари внесувајте на соодветната страна за дискусија (како страница за разговор на [[Разговор_за_{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|оваа номинација]] или номинираниот корисник). Понатамошни промени не треба да се прават на оваа страница.</div>
13.850

уредувања