Википедија:Барања за администраторски статус/Brest: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
==[[Википедија:Барања за администраторски статус/Brest|Brest]]==
<span class="plainlinks">'''Завршено'''</span> ([{{fullurl:[Разговор за Википедија:Барања за администраторски статус/Brest|action=edit}} Конечно:разговор]'''])
'''(8/0/0); Закажано да завршиЗавршило во 20:07, [[15 мај]] [[2007]] (UTC)'''
 
{{Корисник|Brest}} – Веројатно првиот македонски уредувач на Википедија на македонски јазик. Предложен од [[Корисник:Misos|Милош]] 20:07, 8 мај 2007 (UTC)
13.850

уредувања