Википедија:Уредувач: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (Отповикани уредувањата на ВераСимовскаЈаревска (разговор), враќајќи на последната преработка на Brest)
Ознака: Отповикување
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Отповикано Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
*Преглед на [[Специјални:НепрегледаниСтраници|списокот на неоценети статии]] (''unreviewedpages'')
*Преглед на одбележаните патролирања на скорешните промени (''patrolmarks'')
*Уредување на делумно заштитени страници (''autoconfirmed'')стран0555008997
 
Автоматски создадениот список на сите корисници со правото „уредувач“ на овој проект е <span class="plainlinks">'''[http://mk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8%D1%98%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0:%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA%D0%9D%D0%B0%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8&group=editor овде]'''</span>.
 
[[Категорија:Википедија:Википедијанци по статус на Википедија]]
Анонимен корисник