Освојувачи на медали на Зимските олимписки игри 1964: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
 
 
[[Категорија:Зимски олимписки игри 1964]]
[[Категорија:ОсвојувачиСписоци на својувачи на медали на Зимските олимписки игри|1964]]