Стеван Мокрањац: Разлика помеѓу преработките

с
ставена Категорија:Починати во Скопје користејќи го HotCat
с (→‎top: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}})
с (ставена Категорија:Починати во Скопје користејќи го HotCat)
 
{{Нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Мокрањац, Стеван}}
[[Категорија:Српски композитори]]
[[Категорија:Починати во Скопје]]