Сантиметар: Разлика помеѓу преработките

Одземени 35 бајти ,  пред 13 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: arz:سنتيمتر)
с (Бот Брише: th:เซนติเมตร)
[[ta:சதம மீட்டர்]]
[[te:సెంటీమీటరు]]
[[th:เซนติเมตร]]
[[tr:Santimetre]]
[[uk:Сантиметр]]
4.229

уредувања