Воронешка област: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: mn:Воронеж муж
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: kv:Воронеж обласьт)
с (Бот Додава: mn:Воронеж муж)
[[lt:Voronežo sritis]]
[[lv:Voroņežas apgabals]]
[[mn:Воронеж муж]]
[[ms:Wilayah Voronezh]]
[[myv:Воронежень ёнкс]]
58.155

уредувања