Предлошка:Гео-никулец: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB)
Нема опис на уредувањето
 
| pix = 30
| subject =
| qualifier = / од областа на [[географија]]та
| category = Никулци за географија
| tempsort =
6.514

уредувања