Отвори го главното мени

Промени

Одземени 28 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: lt:1539 m.
[[la:1539]]
[[lb:1539]]
[[lt:1539 m.]]
[[lt:XVI amžiaus 4-as dešimtmetis#1539]]
[[map-bms:1539]]
[[mi:1539]]
109.264

уредувања