Јоханес Гутенберг: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 5 месеци
с
Ehrlich91 ја премести страницата Јохан Гутенберг на Јоханес Гутенберг презапишувајќи врз пренасочување
с (Промена на името (потреба е промена и во насловот), како и мало надополнување на страната.)
с (Ehrlich91 ја премести страницата Јохан Гутенберг на Јоханес Гутенберг презапишувајќи врз пренасочување)