Старков Заб: Разлика помеѓу преработките

Одземени 9 бајти ,  пред 5 месеци
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Инфокутија Планински врв | име = Старков Заб | слика = Старков Заб - Ниџе (борова шума).jpg | опис = Поглед врвот Старков Заб со зимзелебата борова шума на Ниџе од северозапад | висина = 2223 м.н.в. | место = {{МАК}} | венец = Ниџе | истакнатост = | координати = |...)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
| слика = Старков Заб - Ниџе (борова шума).jpg
| опис = Поглед врвот Старков Заб со зимзелебата борова шума на Ниџе од северозапад
| висина = 2223 м.н.в.
| место = {{МАК}}
| венец = [[Ниџе]]