Отвори го главното мени

Промени

Одземени 28 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: lt:1521 m.
[[lb:1521]]
[[lmo:1521]]
[[lt:1521 m.]]
[[lt:XVI amžiaus 3-as dešimtmetis#1521]]
[[map-bms:1521]]
[[mi:1521]]
109.264

уредувања