Категорија:Хидроелектрани по земја: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|)
Нема опис на уредувањето
 
{{DEFAULTSORT:Х}}
[[Категорија:Хидроелектрани| ]]
[[Категорија:Електрани по земја| ХидроХидроенергија]]
[[Категорија:Електрани по земја]]
[[Категорија:Видови згради и градби по земја]]
6.514

уредувања