Црква „Св. 40 Маченици“ - Смилковци: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Отстранети белини во параметри, replaced: мрежно место → мрежно место, архитектонски стил → архитектонски стил
с (→‎top: Отстранета нерелевантна вредност во параметар, replaced: = МПЦ - ОА → =)
Ознаки: Прелистувач „Автовики“ Рачно отповикување
с (→‎top: Отстранети белини во параметри, replaced: мрежно место → мрежно место, архитектонски стил → архитектонски стил)
 
|запалена=
|водство=
|мрежно место=
|архитектонски тип=
|архитектонски стил=
|површина=
}}