Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Историја на Југославија“

с
с (Бот Додава: an, bs, cs, eo, fi, fr, hr, sh)
[[bs:Kategorija:Historija Jugoslavije]]
[[cs:Kategorie:Dějiny Jugoslávie]]
[[da:Kategori:Jugoslaviens historie]]
[[de:Kategorie:Geschichte Jugoslawiens]]
[[eo:Kategorio:Historio de Jugoslavio]]
[[es:Categoría:Historia de Yugoslavia]]
[[sl:Kategorija:Zgodovina Jugoslavije]]
[[sr:Категорија:Историја Југославије]]
[[sv:Kategori:Jugoslaviens historia]]
[[uk:Категорія:Історія Югославії]]
58.155

уредувања