Ајет: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
P.Nedelkovski ја премести страницата Ает на Ајет презапишувајќи врз пренасочување: транскрипција
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 37 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q188219 (translate me))
с (P.Nedelkovski ја премести страницата Ает на Ајет презапишувајќи врз пренасочување: транскрипција)