Црква „Св. Илија“ - Велгошти: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Отстранета нерелевантна вредност во параметар, replaced: = МПЦ - ОА → =
с (→‎top: Додадеа ставка за да овозможи внос на Википодатоци. Ќе биде отстранета., replaced: |водство = → |водство = МПЦ - ОА)
с (→‎top: Отстранета нерелевантна вредност во параметар, replaced: = МПЦ - ОА → =)
Ознаки: Прелистувач „Автовики“ Рачно отповикување
 
|рушење =
|запалена =
|водство = МПЦ - ОА
|мрежно место =
|архитектонски тип =