Спикула: Разлика помеѓу преработките

Додадени 109 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
== Наводи ==
{{наводи}}
 
[[Категорија:Сончеви појави]]
[[Категорија:Плазмена физика]]
3.529

уредувања