Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Мртовец“

Нема измена во големината ,  пред 1 месец
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:Мртовец (филм)
(Bjankuloski06 ја премести страницата Разговор:Мртовец на Разговор:Мртовец (село))
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:Мртовец (филм))
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[Разговор:Мртовец (селофилм)]]