Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Џамија Atigh Jame“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:Стара соборна џамија (Шираз)
(Bjankuloski06 ја премести страницата Разговор:Џамија Atigh Jame на Разговор:Атигова џамија)
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:Стара соборна џамија (Шираз))
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[Разговор:АтиговаСтара соборна џамија (Шираз)]]