Разлика помеѓу преработките на „Џамија Atigh Jame“

Додадени 24 бајти ,  пред 2 месеци
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Стара соборна џамија (Шираз)
(Bjankuloski06 ја премести страницата Џамија Atigh Jame на Атигова џамија)
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Стара соборна џамија (Шираз))
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[АтиговаСтара соборна џамија (Шираз)]]