МедијаВики:Anonnotice: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Следете ја Википедија на македонски јазик на '''<span class="plainlinks">[https://www.facebook.com/mk.wikipedia Facebook]!</span>'''
<!--и на [[Податотека:Twitter.svg|35п|врска=http://twitter.com/#!/wikipedia_mk]]'''<span class="plainlinks">[http://twitter.com/#!/wikipedia_mk Twitter]</span>'''-->
{{-}}
 
[[Податотека:Nuvola apps cookie.svg|лево|35п|Јубилејна статија]]
Во тек е гласање за избор на '''[[Википедија:Јубилејни статии/119.000|јубилејна статија]]'''!
{{-}}