Оле Гунар Солшер: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 7 месеци
с
нема опис на уредувањето
с (→‎Молде: Правописна исправка, replaced: шестт → шест)
сНема опис на уредувањето
| manageryears3 = 2014- |managerclubs3 = {{Fb team Cardiff City}}
| manageryears4 = 2015- |managerclubs4 = {{Fb team Molde}}
| manageryears5 = 2018- 2021 |managerclubs5 = {{Fb team Manchester United}} (привремен)
| pcupdate = 17 јануари 2012
| ntupdate = 17 јануари 2012
5

уредувања