Корисник:Dentedeleone/Планетарени прстени: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Планетарни прстени
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Планетарни прстени)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[ПланетарениПланетарни прстени]]