Разлика помеѓу преработките на „Средношколски мјузикл 3: Сениорска година“

с
(отстранет шаблонот {{Портал:Филм/Избрана статија}})
 
{{Средношколски мјузикл}}
 
 
[[ar:هاي سكول ميوزيكال 3: سينيور يير]]
[[sv:High School Musical 3: Senior Year]]
[[tl:High School Musical 3]]
[[vi:High School Musical 3: Lễ Tốt Nghiệp]]
[[zh:歌舞青春3:畢業季]]
5.665

уредувања