Отвори го главното мени

Промени

Додаден 11 бајт ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ga:Ian
[[fo:Ion]]
[[fr:Ion]]
[[ga:Ian]]
[[gl:Ión]]
[[he:יון]]
58.155

уредувања