1140-ти: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Додава: nah:1140 xihuitl
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ar, ast, be-x-old, br, bs, ca, cv, cy, da, de, es, et, eu, fi, fr, gan, gd, hr, hu, id, io, it, ja, jv, ka, ko, ksh, la, lt, mr, ms, nl, no, nrm, pt, ro, ru, scn, simple, sk, sl, sq, su, sv, uk, uz, zh, zh-yue)
с (Бот Додава: nah:1140 xihuitl)
[[mr:इ.स.चे ११४० चे दशक]]
[[ms:1140-an]]
[[nah:1140 xihuitl]]
[[nl:1140-1149]]
[[no:1140-årene]]
6.013

уредувања