Разлика помеѓу преработките на „Сакулева Река“

Нема измена во големината ,  пред 2 месеци
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Јелешка Река
(Пренасочување кон Јелашка Река)
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Јелешка Река)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#ПРЕНАСОЧУВАЊЕпренасочување [[ЈелашкаЈелешка Река]]