Разлика помеѓу преработките на „Гудрун Фуаден (модна бренд)“

Нема измена во големината ,  пред 2 месеци
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Гудрун Сјоден (моден бренд)
(Elena Krsteva1 ја премести страницата Гудрун Фуаден (модна бренд) на Гудрун Фуаден (моден бренд): Грешен наслов)
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Гудрун Сјоден (моден бренд))
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[Гудрун ФуаденСјоден (моден бренд)]]