МедијаВики:Anonnotice: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
сНема опис на уредувањето
 
[[Податотека:Logo for e-Science Photo Competition v2 mk.svg|лево|35п|Натпревар за научна фотографија 2021]]
Се известуваат сите заинтересирани корисници на Википедија на македонски јазик дека во периодот од 1 ноември до 15 декември 2021 година се одржува меѓународен '''[[Википедија:Натпревар за научна фотографија 2021|фотографски натпревар за научна фотографија]]'''. Земете учество, за најдобрите фотографии се обезбедени награди.
{{-}}