Здравко Стојмиров: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
}}
 
'''Здравко Стојмиров''' (р. {{роден на |16|јануари|1987}}) во {{роден во |Битола}} - [[Македонија|македонски]] театарски филмски и телевизиски глумец.
 
== Филмографија ==
Анонимен корисник