Здравко Стојмиров: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
}}
 
'''Здравко Стојмиров''' (р. {{роден на |16|јануари|1987}}) во {{роден во |Битола]]}} - [[Македонија|македонски}} театарски и телевизиски глумец.
 
== Филмографија ==
Анонимен корисник