Разлика помеѓу преработките на „197 (број)“

Додадени 274 бајти ,  пред 12 години
с
iw врски
(.)
 
с (iw врски)
 
[[Категорија:Броеви]]
[[cv:197 (хисеп)]]
[[en:197 (number)]]
[[fa:۱۹۷ (عدد)]]
[[fr:197 (nombre)]]
[[ht:197 (nonm)]]
[[hu:197 (szám)]]
[[ja:197]]
[[ko:197]]
[[ms:197 (nombor)]]
[[no:197 (tall)]]
[[ru:197 (число)]]
[[sl:197 (število)]]
[[vi:197 (số)]]
[[zh:197]]
[[zh-yue:197]]