Разлика помеѓу преработките на „148 (број)“

Додадени 327 бајти ,  пред 11 година
с
iw врски
(.)
 
с (iw врски)
 
[[Категорија:Броеви]]
[[cv:148 (хисеп)]]
[[en:148 (number)]]
[[fa:۱۴۸ (عدد)]]
[[fr:148 (nombre)]]
[[ht:148 (nonm)]]
[[hu:148 (szám)]]
[[it:148 (numero)]]
[[ja:148]]
[[km:១៤៨]]
[[ko:148]]
[[ms:148 (nombor)]]
[[no:148 (tall)]]
[[pt:Cento e quarenta e oito]]
[[ru:148 (число)]]
[[sl:148 (število)]]
[[vi:148 (số)]]
[[zh:148]]