Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Вики ги сака спомениците 2021/Македонија“

с
нема опис на уредувањето
с (Отповикани уредувањата на 146.255.75.218 (разговор), враќајќи на последната преработка на Dandarmkd)
Ознака: Отповикување
с
 
<big>Погледајте ги [[Википедија:Вики ги сака спомениците 2021/Македонија/Победници|победничките фотографии на Вики ги сака спомениците 2021 во Македонија]]!</big>
{| width="100%" cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color:{{{farbe}}}; color:#A2B5CD; border:1px solid #A2B5CD; margin-top:0;"
|-