Разлика помеѓу преработките на „Мите Грозданов“

Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|-
| 2016 || [[Болка на Душата]] ТВ-серија || Овчарот
|-
| 2016 || [[Чудешна средба]] ТВ-филм ||
|-
| 2018 || [[Година на мајмунот]] ТВ-филм || Хорист
|}
 
Анонимен корисник