Јас Методи Патче од Охрида: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{italictitle}} → {{закосен наслов}}
(Создадена страница со: {{italictitle}} {{Infobox song | name = Јас Методи Патче од Охрида | cover = | alt = | type = | artist = | album = | EP = | language = Македонски | written = | published = | released = | format = | recorded = | studio = | venue = | genre = македонска народна музика | length...)
 
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{italictitle}} → {{закосен наслов}})
{{закосен наслов}}
{{italictitle}}
{{Infobox song
| name = Јас Методи Патче од Охрида