Орман (Петричко): Разлика помеѓу преработките

с
→‎Надворешни врски: Исправено име на предлошка, replaced: Населени места во Општина Петрич → Општина Петрич
с (→‎Османлиско Царство: Правописна исправка, replaced: живеале → живееле)
с (→‎Надворешни врски: Исправено име на предлошка, replaced: Населени места во Општина Петрич → Општина Петрич)
 
* [http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=196&aid=4984 Стълбица към небето]
 
{{Населени места во Општина Петрич}}
 
[[Категорија:Општина Петрич]]